Ученици петог разреда су били у улози наставника. Предавали су музичку и ликовну културу – спој две уметности. Ученици 1/3 и 5/3 су заједно певали и свирали песмицу “Висибаба”. Затим су направили букет висибаба као поклон мами за 8. март.
Ученици 6/2 у улози наставника. Држали су час из света око нас, Годишња доба. Узајамно су постављали питања и другаци и шестаци, били су врли активни.
Ученице одељења 5/1 су у одељењу 1/1 одржале час музичке културе. Своје мале другаре научиле су певање песме “Пролећно коло” а после певања, уследило је и учење корака за играње кола уз наведену песму.
Ученице 5/2 су у одељењу 1/2 одржале часове из ликовне и музичке културе. Помогле су првацима да украсе поклоне за маме, поводом Дана жена. На часу музичке културе научиле су их да певају и изводе песму “Зец копа репу”. Од помоћних средстав користиле су Орфове интрументе, што је првацима било веома забавно!















































