У суботу, 31.1. група ученика четвртог разреда посетила је Храм Светог Саве у пратњи вероучитеља, ђакона Луке Тазића и Михајла Микића, учитељице Наташе Крстић и наставнице музичког Иване Матас Станковић. Том приликом добили су светосавске пакетиће.