Општинско такмичење у футсалу
На општинском такмичењу у футсалу за девојчице од 5. и 6. разреда, наше сјајне фудбалерке освојиле су друго место. У финалној утакмици поражене су резултатом 3:0 од ОШ „Руђер Бошковић“, али су током читавог такмичења показале борбеност, тимски дух и спортско понашање.
Нашу школу су представљале:
Уна Ђоковић (5/3)
Јана Ђекић (5/4)
Маша Срећковић (5/5)
Валерија Јакшић (5/3)
Вања Марковић (5/1)
Антонина Зораја (6/1)
Нина Ђоковић (2/1)
Честитамо нашим ученицама и наставници Драгани Јанковић на постигнутом успеху и достојном представљању школе! ⚽🏆








