НАШИ ОДБОЈКАШИ
(седми и осми разред)
ОСВОЈИЛИ 2. МЕСТО
НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ
Екипу су чинили:
Јован Филиповић 7/1
Лазар Самарџија 7/1
Милош Самарџија 7/1
Матеја Танић 7/1
Душан Грубор 7/1
Милош Пешић 7/4
Никола Лековић 7/4
Ђорђе Кузмановић 8/2
Филип Живковић 8/3
Милош Урошевић 8/3
Никола Анђелковић 8/3


