Наши победници

Ч Е С Т И Т А М О

НАШИМ УЧЕНИЦИМА

И ЊИХОВИМ НАСТАВНИЦИМА

који су постигли запажене резултате на организованим општинским и градским такмичењима

 

РУСКИ ЈЕЗИК

Тијана Мојсић 8/5 – 3.место на Општинском,

1.место на Градском такмичењу

Јана Јовановић 8/4 – 3.место на Општинском,

2.место на Градском такмичењу

Ангелина Анђелић 8/5 – 3.место на Општинском,

2.место на Градском такмичењу

Све три ученице оствариле су пласман на Републичко такмичење!

Наставница Мирјана Симић-Коцић

 

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Магдалена Станић 8/3 – 3.место на Општинском,

2.место на Градском такмичењу

Наставница Ивана Јеленковић

 

 

ФИЗИКА

Никола Арсеновић 7/3 – 1.место на Општинском,

3.место на Градском такмичењу

Лука Јовановић 7/1 – 1.место на Општинском,

3.место на Градском такмичењу

Марко Старчевић 7/3 – 2.место на Општинском,

3.место на Градском такмичењу

Сва три ученика остварила су пласман на Републичко такмичење!

Никола Драгичевић 7/1 – 3.место на Општинском такмичењу

Наставница Биљана Шомођа

Катарина Новковић 8/3 – 2.место на Општинском такмичењу

Наставник Немања Насрадин

 

МАТЕМАТИКА

Јелена Марковић 4/1 – 2.место на Општинском такмичењу

Вукан Васић 4/1 – 2.место на Општинском такмичењу

Данило Рељић 4/1 – 2.место на Општинском такмичењу

Учитељица Круна Станковић

Ђурђа Савић 4/4 – 2.место на Општинском такмичењу

Учитељица Марија Петровић

Немања Јовановић 4/3 – 3.место на Општинском такмичењу

Маша Петровић 4/3 – 3.место на Општинском такмичењу

Учитељица Сања Томић

Дуња Ракићевић 5/1 – 1.место на Општинском такмичењу

Никола Аесеновић 7/3 – 2.место на Општинском такмичењу

Наставница Сандра Филиповоћ Сандић

Маријана Марковић  6/4 – 1.место на Општинском такмичењу

Наставница Марина Каровић

Филип Танасић 6/3– 3.место на Општинском такмичењу

Наставница Миланка Радаковић

 

 

МУЗИЧКА КУЛТУРА – „Златна сирена“

Јана Павловић 6/1 – 1.награда на Општинском,

2.награда на Градском такмичењу

Наставница Ивана Матас Станковић

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Миња Костић 8/3 – 2.место на Градском такмичењу у пливању

Наставник Бојан Манојловић

ЕКИПА дечака VII и VIII разред – 1.место на Општинском такмичењу у футсалу

Наставници: Б. Манојловић, С. Дабижљевић и Р. Биберџић

 

ИСТОРИЈА

Марко Старчевић 7/3 – 2.место на Општинском такмичењу

Наставник Милан Тлачинац

Лука Марковић 6/3 – 2.место на Општинском такмичењу

Николина Јакшић 8/2 – 2.место на Општинском такмичењу

Јелена Ђорђић 8/2 – 2.место на Општинском такмичењу

Тијана Мојсић 8/5 – 3.место на Општинском такмичењу

Наставнца Мирјана Видовић

 

БИОЛОГИЈА

Михаило Глишић 8/1 – 2.место на Општинском такмичењу

Теодора Станковић 8/1 – 3.место на Општинском такмичењу

Лана Лукић 8/3 – 3.место на Општинском такмичењу

Ана Ристић 8/3 – 3.место на Општинском такмичењу

Наставница Љиљана Пејић

Никола Живановић 7/1 – 3.место на Општинском такмичењу

Немања Момчиловић 7/2 – 3.место на Општинском такмичењу

Наставница Нада Радибратовић-Абуши

 

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

 „Књижевна олимпијада“

Кристина Крстић 7/2  – 3.место на Општинском такмичењу

Наставница Марија Ћириловић

Олга Алексијевић 7/4 – 3.место на Општинском такмичењу

Јован Ђекић 7/3 – 3.место на Општинском такмичењу

Наставница Јелена Томашевић

Leave a Reply

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.