Секције

Разредна настава

Д р а м с к а  с е к ц и ј а  (Зоран Стаменковић, Јована Јовановић, Славица Насковић, Круна Станковић)

Р е ц и т а т о р с к а   с е к ц и ј а  (Ања Милчић)

Л и т е р а р н а  с е к ц и ј а  (Славица Стекић)

С п о р т с к а  с е к ц и ј а  (Сања Огњеновић)

Спортско планинарска секција (Александра Тренкоски)

Л и к о в н а  с е к ц и ј а  (Марија Петровић, Драгана Новаковић, Деана Трбојевић)

У р а д и  с а м  (Гордана Вулетић)

Е к о л о ш к а  с е к ц и ј а  (Дарка Новокмет, Марија Цветковић)

Е н г л е с к а  с е к ц и ј а (Ивана Јеленковић, Ана Анђелковић)

Немачка секција (Марија Новитовић Манић)

М а л и   х о р „Б а ј к а“ (Мирослава Миленковић, Јована Ракићевић)

Б и б л и о т е к а р с к а  с е к ц и ј а (Биљана Јовановић)

 

Предметна настава

Л и т е р а р н а  с е к ц и ј а  (Јелена Томашевић)

Д р а м с ка  с е к ц и ј а (Maрија Ћириловић, Николина Пјевач)

Н о в и н а р с к а   с е к ц и ј а  (Слађана Микић)

Р е ц и т а т о р с к а  с е к ц и ј а (Нада Страњина)

Р у с к а  с е к ц и ј а  (Мирјана Коцић-Симић)

Е н г л е с к а  с е к ц и ј а  (Зорица Алексић, Даниела Сланкаменац)

Н е м а ч к а   с е к ц и ј а  (Маријана Марковић, Ивана Трајковић)

К л у б  у м е т н о с т и  и  к у л т у р е   (Марија Нешић, Сузана Станковић)

Е к о л о ш к а  с е к ц и ј а  (Љиљана Пејић, Нада Радибратовић)

И н ф о р м а т и ч к а  с е к ц и ј а (Магдалена Дељанин 5-6 разред, Иван Миљковић 7-8 разред)

С а о б р а ћ а ј н а    с е к ц и ј а (Аца Вучић)

Ш а х о в с к а  с е к ц и ј а  (Иван Мартић)

Цртање, сликање и вајање – 5 и 8 разред (Марија Нешић, Сузана Станковић)

М у з и ч к а  с е к ц и ј а – п е в а њ е  (Милица Вељковић)

М у з и ч к а   р а д и о н и ц а – оркестар (Ивана Матас Станковић)

Р у к о м е т н а   с е к ц и ј а  (Драгана Јанковић)

О д б о ј к а ш к а   с е к ц и ј а  (Јелена Вељковић)

К о ш а р к а ш к а   с е к ц и ј а (Бојан Манојловић)

Г е о г р а ф с к а   с е к ц и ј а „Јован Цвијић“ (Светлана Ничић)

С е к ц и ј а „Б о н т о н“ (Михајло Микић)

Библиотекарска секција (Биљана Јовановић)

 

Организације ученика

П о д м л а д а к  Ц р в е н о г    к р с т а (Наташа Крстић, Сурија Реџепи, Јована Ракићевић)

К л у б   УН  (Милица Максимовић)

У ч е н и ч к и   п а р л а м е н т  (Мирјана Видовић, Мирјана Симић Коцић)