Отворена врата

 

Отворена врата - одељењске старешине

Сви термини отворених врата су у истој смени у којој су и одељења.
одељењеиме и презиме наставникатермин отворених врата
I 1Наташа Крстићсреда 4. час
I 2Ања Милчићуторак 4. час
I 3Сања Славковић Паланчанинпетак 4. час
I 4Биљана Николићпонедељак 4. час
II 1Гордана Вулетићуторак 3. час
II 2Јована Јовановићуторак 3. час
II 3Драгана Новаковићпетак 2. час
II 4Зоран Стаменковићчетвртак 2. час
II 5Александра Тренкоскипонедељак 4. час
III 1Круна Станковић Кецојевићчетвртак 3. час
III 2Деана Трбојевићпонедељак 3. час
III 3Марија Цветковићпетак 2. час
III 4Марија Петровићсреда 2. час
III 5Сања Огњеновићпетак 2. час
IV 1Славица Стекићсреда 3. час
IV 2Јована Ракићевићуторак 2. час
IV 3Дарка Новокметчетвртак 3. час
IV 4Мирослава Миленковићчетвртак 3. час
IV 5Славица Насковићчетвртак 4. час
V 1Маријана Марковићпре подне понедељак 5. час
после подне уторак 7. час
V 2Мирјана Симић Коцићсреда 6. час
V 3Љиљана Пејићуторак 4. час
V 4Магдалена Дељанинпетак 3. час
V 5Ана Анђелковићсреда 3. час
VI 1Зорица Алексићсреда 6. час
V I 2Мирослав Воркапићсреда 4. час
V I 3Драгана Јанковићпонедељак 4. час
V I 4Јелена Томашевићпетак 2. час
V I 5Иван Мартићчетвртак 7. час
VII 1Мирјана Видовићсреда 3. час
VII 2Ивана Јеленковићпетак 3. час
VII 3Миланка Радаковићуторак 4. час
VII 4Аца Вучићпетак 3. час
VII 5Нада Страњинапетак 3. час
VIII 1Даниела Сланкаменацсреда 6. час
VIII 2Сандра Филиповић Сандићпонедељак 3. час
VIII 3Марија Ћириловићпетак 4. час
VIII 4Марко Пејовићпонедељак 7. час
VIII 5Нада Радибратовић Абушипетак 3. час

Отворена врата - предметни наставници

Смена у којој је термин отворених врата наведена је у табели.
име и презимепредметтермин отворених врата
Весна Пинтерматематикапонедељак, 5. час, парна смена
Марина Каровићматематикачетвртак, 3. час, непарна смена
Николина Пјевачсрпски језикпонедељак, 4. час, непарна смена
Слађана Микићсрпски језикчетвртак, 4. час, непарна смена
Неда Тодосијевићруски језикпетак, 5. час, парна смена
Ивана Трајковићнемачки језикчетвртак, 3. час, непарна смена
Марија Новитовић Манићнемачки језикпонедељак, 2. час, парна смена
Милица Максимовићенглески језик, грађанско васпитањесреда, 5. час, непарна смена
Ивана Матас Станковићмузичка културапонедељак, 5. час, непарна смена
Милица Вељковићмузичка културасреда, 5. час, парна смена
Биљана Вучићевићхемијапонедељак, 4. час, непарна смена
Биљана Шомођафизикауторак, 2. час, парна смена
Оливера Петровићфизикауторак, 3. час, непарна смена
Светлана Ничићгеографијасреда 3. час, непарна смена
Оливер Тошићтехничко и информатичко образовањепетак, 5. час, парна смена
Зоран Ристићтехничко и информатичко образовањепетак, 5. час, парна смена
Јелена Вељковићфизичко васпитањепонедељак, 2. час, непарна смена
Бојан Манојловићфизичко васпитањечетвртак, 3. час, парна смена
Михајло Микићверонаукауторак, 3. час, парна смена
Горан Теодоровићверонаукасреда, 6. час, непарна смена
Иван Миљковићинформатика и рачунарствосреда, 4. час, парна смена
Марија Нешићликовна културапонедељак, 3. час, парна смена
Сузана Станковићликовна културачетвртак, 5. час, непарна смена