Отворена врата

 

Отворена врата - одељењске старешине

Сви термини отворених врата су у истој смени у којој су и одељења.
одељењеиме и презиме наставникатермин отворених врата
I 1Зоран Стаменковићпонедељак 4. час
I 2Ања Милчићуторак 4. час
I 3Сања Славковић Паланчанинсреда 4. час
I 4Биљана Николићпонедељак 3. час
II 1Гордана Вулетићчетвртак 2. час
II 2Јована Јовановићпонедељак 3. час
II 3Драгана Новаковићпетак 3. час
II 4Ана Здравковићсреда 3. час
II 5Александра Тренкоскипонедељак 2. час
III 1Круна Станковић Кецојевићпонедељак 3. час
III 2Деана Трбојевићпонедељак 4. час
III 3Марија Цветковићчетвртак 4. час
III 4Марија Петровићуторак 3. час
III 5Сања Огњеновићпонедељак 3. час
IV 1Славица Стекићуторак 2. час
IV 2Јована Ракићевићуторак 3. час
IV 3Дарка Новокметсреда 3. час
IV 4Мирослава Миленковићчетвртак 4. час
IV 5Славица Насковићуторак 4. час
V 1Маријана Марковићсреда 5. час
V 2Мирјана Симић Коцићпетак 5. час
V 3Љиљана Пејићчетвртак 4. час
V 4Магдалена Дељанинпонедељак 3. час
V 5Ана Анђелковићпонедељак 6. час
VI 1Зорица Алексићпонедељак 4. час
V I 2Мирослав Воркапићпонедељак 5. час
V I 3Драгана Јанковићпонедељак 4. час
V I 4Јелена Томашевићчетвртак 2. час
V I 5Иван Мартићпетак 7. час
VII 1Мирјана Видовићпонедељак 5. час
VII 2Ивана Јеленковићпонедељак 4. час
VII 3Миланка Радаковићпетак 4. час
VII 4Аца Вучићпонедељак 3. час
VII 5Нада Страњинасреда 3. час
VIII 1Даниела Сланкаменацпетак 6. час
VIII 2Сандра Филиповић Сандићсреда 5. час
VIII 3Марија Ћириловићпетак 2. час
VIII 4Марко Пејовићпонедељак 6. час
VIII 5Нада Радибратовић Абушипонедељак 4. час

Отворена врата - предметни наставници

Смена у којој је термин отворених врата наведена је у табели.
име и презимепредметтермин отворених врата
Марија Бирчанинматематикасреда, 4. час, парна смена
Марина Каровићматематикапонедељак, 2. час, непарна смена
Николина Пјевачсрпски језиксреда, 2. час, непарна смена
Слађана Микићсрпски језикпетак, 2. час, непарна смена
Неда Тодосијевићруски језикпетак, 5. час, парна смена
Ивана Трајковићнемачки језикуторак, 2. час, непарна смена
Марија Новитовић Манићнемачки језикуторак, 2. час, непарна смена
Милица Максимовићенглески језик, грађанско васпитањесреда, 6. час, непарна смена
Ивана Матас Станковићмузичка културауторак, 6. час, парна смена
Милица Вељковићмузичка културасреда, 3. час, парна смена
Биљана Вучићевићхемијасреда, 2. час, непарна смена
Биљана Шомођафизикачетвртак, 3. час, парна смена
Немања Насрадинфизикауторак, 3. час, непарна смена
Светлана Ничићгеографијауторак, 4. час, непарна смена
Оливер Тошићтехничко и информатичко образовањепетак, 5. час, парна смена
Зоран Ристићтехничко и информатичко образовањепетак, 5. час, парна смена
Радослав Биберџићфизичко васпитањечетвртак, 3. час, непарна смена
Бојан Манојловићфизичко васпитањепонедељак, 3. час, парна смена
Михајло Микићверонаукауторак, 4. час, парна смена
Горан Теодоровићверонаукасреда, 4. час, непарна смена
Иван Миљковићинформатика и рачунарствосреда, 4. час, парна смена
Марија Нешићликовна културапонедељак, 4. час, парна смена
Сузана Станковићликовна културачетвртак, 3. час, парна смена
Светлана Шћепановићхемијапетак, 5. час, парна смена